Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania do wynajęcia Trękus - Oferty wynajmu mieszkań

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

200 zł37 m² 200 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje się blisko Starówki, znajduje się blisko Starego Miasta.Mieszkanie na doby 200 zł .Czysz za cały miesiąc 1800 zł.+ opłaty

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł40,20 m² 49,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Olsztyńskie Centrum Nieruchomości prezentuje Państwu na wynajem mieszkanie przy ul. Jana Janowicza. Mieszkanie jest w całości umeblowane. Na metraż mieszkania o powierzchni 40,20 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł52,40 m² 43,89 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta skierowana wyłącznie do osób pracujących! Jeżeli wygodnego mieszkania - ta oferta jest dla Ciebie. Mieszkanie, które opisuję znajduje się w Olsztynie przy ulicy Barcza 50j na na nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Olsztyn

Grunwaldzkie,Olsztyn(Trękus + 10 km)

2 600 zł42 m² 61,90 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Super oferta! - mieszkanie na osiedlu grunwaldzkim Przy ulicy Królowej Jadwigi. Do wynajęcia słoneczne, przytulne mieszkanie o powierzchni 42 m2 , w budynku trzypiętrowym usytuowane na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem, o powierzchni 48m2, położone na pierwszym piętrze w budynku przy ul. Mroza 15 w Olsztynie. Mieszkanie kompletnie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz komfortowego mieszkania w doskonałej lokalizacji, które pozwoli Ci wygodnie mieszkać i oszczędzać czas każdego dnia? Ta oferta została przygotowana właśnie z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł41 m² 43,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem o powierzchni 41m2 położone na pierwszym piętrze w bloku przy ulicy Obrońców Tobruku w Olsztynie. Ściany świeżo pomalowane.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł48 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie po generalnym remoncie. Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2, położone na parterze w budynku przy ul. Jagiellońskiej 58 B. Mieszkanie składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Boenigka

Jaroty,Olsztyn(Trękus + 10 km)

1 800 zł35,90 m² 50,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie do wynajęcia na Jarotach. Oferuję Państwu do wynajęcia przytulne mieszkanie o powierzchni 35,9 mkw w spokojnej części Jarot, przy ulicy Boenigka 42. Na proponowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Olsztyn

Redykajny,Olsztyn(Trękus + 10 km)

3 000 zł45 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w gutkowie! czynsz 3000 złotych - W tym wszystkie media. Do wynajmu mieszkanie o powierzchni 45 m2, usytuowane na pierwszym piętrze w budynku jednopiętrowym. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Trękus

Trękus,warmińsko-mazurskie

2 200 zł120 m² 18 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Verso nieruchomości posiada w swojej ofercie mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 120 m2 zlokalizowane w miejscowości Trękus. Mieszkanie w pełni wyposażone składa się ono.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij